Про нас   |   Реклама   |   Контакти   |   Вхід Реєстрація 
 
Безкоштовне розміщення Вашої інтернет-візитки за адресою www.mistoinfo.com/nazvafirmy      Дізнатися більше »
28.06.2011 17:26

СЛОВО ВІД ТОМКІВА / Сірого зимового дня 1971 року від Чернівецького університету до тодішнього кінотеатру «Жовтень» (зараз «Чернівці») йшла група студентів на чолі з керівником літературної студії, письменником Михайлом Івасюком. Молоді літератори поспішали на зустріч у Будинку піонерів на вулиці Горького. Вперше на такий захід, де читалися переважно вірші, було запрошено першокурсника, який писав прозу. Власне, всі філфаківці щось колись писали. Але той студент писав або малював у щоденнику щоденно з методичністю спортсмена, який тренує себе вправами…


детальніше »

28.06.2011 16:47

НАШІ ВІТАННЯ! / Колишню резиденцію буковинських митрополитів, а тепер Чернівецький національний університет, внесли до спадщини ЮНЕСКО. Рішення прийняли сьогодні близько 13.00 на 35-ій сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка триває у Парижі з 19 по 29 червня. Про це повідомив ректор ЧНУ Степан Мельничук. - Внесення до спадщини ЮНЕСКО створить імідж для нашого університету і привабить туристів, - зазначив ректор


детальніше »

28.06.2011 16:28

ВІСТІ З САКАРТВЕЛО / Тбілісі звернувся до країн-членів ООН із проханням перейменувати офіційну назву країни з "Грузія" на англомовну назву Джорджія - "Georgia". Міністерство закордонних справ цієї країни направило ноту із відповідним змістом до більшості країн світу. Про причини рішення перейменування країни з "Грузія" на "Georgia" поки не повідомляється. Першою на прохання Тбілісі відгукнулася Південна Корея. Вона вже почала процедуру перейменування країни.


детальніше »

28.06.2011 15:21

АТАС! / Президент Росії Дмитро Медведєв на своєму джипі збив натовп людей. Сьогодні в інтернет потрапило відео, на якому джип збиває натовп людей. Як виявилося, власником авто є президент РФ Дмитро Медведєв. Аварія сталася в Казані, куди глава держави прибув на святкування Сабантую. Авто проїздило повз натовп людей, і у транспорту відмовили гальма.


детальніше »

28.06.2011 13:03

СКАЖЕМО ПРАВДУ... / За рік в Україні погіршилася ситуація щодо дотримання всіх основних громадянських прав і свобод. Про це свідчать дані опитування, проведеного до Дня Конституції соціологічною службою Центра Разумкова, повідомляє "Телекритика". Рік тому, у червні 2010 року, з 5 можливих балів опитані громадяни поставили ситуації з правом на свободу слова 3,7, а в червні цього року - 3,3.


детальніше »

28.06.2011 12:12

ЗРОБИТИ З ХЕЯ - Х.Я! / Британський боксер Девід Хей запізнився на півгодини на прес-конференцію присвячену бою між ним і українським чемпіоном Володимиром Кличком, не взявши при цьому свій чемпіонський пояс WBA. Але найцікавіше було після прес-конференції. Володимир Кличко написав на долоні число "50", яке символізувало, що нокаут Хея стане 50-м в кар'єрі Володимира і активно демонстрував це Хею. Нервове напруження призвело до того, що під час дуелі поглядів боксери ледве не зчепилися і їх довелося розтягувати...


детальніше »

28.06.2011 11:43

НОВАЦІЇ / У рамках інноваційної програми будуть залучати якомога більшу кількість охочих до науково-технічної творчості. Вона запрацює у рамках відповідної регіональної програми, розрахованої на 2012-2016 роки. - Якщо у країнах Євросоюзу частка малих і середніх підприємств, залучених до інноваційної діяльності, складає 30-50%, то на Буковині – лише 14%, - каже виконавчий директор Буковинського центру регіонального розвитку Ярослав Кирпушко. – Зважаючи, що переважна більшість наявних в області малих і середніх підприємств спеціалізується не на виробництві, а на торгівлі, картина зовсім сумна. В області є гроші та немає ідей, а без ідей немає розвитку.


детальніше »

28.06.2011 10:55

У ПОГОДЫ НЕТ ПЛОХОЙ ПОГОДЫ... / Начальник Гідрометцентру Микола Кульбіда в інтерв'ю Бі-Бі-Сі розповів, що дощі йтимуть і весь поточний тиждень. "Найбільша інтенсивність опадів, яку ми чекаємо, це та, що була поточної доби і ще у вівторок, 28 червня. 29 числа циклон переміститься далі на південь. Таким чином, з 1 липня слід чекати покращення погоди у західній Україні, а з 2 липня дощі припиняться і на сході. І розпочнеться підвищення температури", - каже Микола Кульбіда. Однак, найближчі 10-15 днів відновлення спеки чекати не варто.


детальніше »

27.06.2011 23:19

ГРОМАДА / 27 червня в приміщенні клубу села Валя Кузьмина відбулася культурно-мистецька акція «З Україною в серці», під час якої відбулася передача естафети у вигляді авторського вишитого рушника від Валя Кузьминської громади сільському голові села Коровія. Завдяки даному проекту, що підтримується Міжнародним фондом «Відродження», відбулася презентація початку впровадження проекту «Сільський клуб Валякузьминської громади: крізь кризу до культури і просвіти села».


детальніше »

27.06.2011 22:01

СТРІЛЬБА З ЛУКА/ У Львові відбулися всеукраїнські змагання зі стрільби з лука, присвячені пам’яті заслуженого тренера нашої держави Богдана Кокота (1955 – 1999). Перемогу виборювали понад 150 лучників, які представляли команди 10 областей України та Києва. 


детальніше »

 
 Copyright © 2009-2020, MISTOINFO.com