Про нас   |   Реклама   |   Контакти   |   РусскийВхід Реєстрація 
 
Безкоштовне розміщення Вашої інтернет-візитки за адресою www.mistoinfo.com/nazvafirmy      Дізнатися більше »

        

Ласкаво просимо до «Віртуальних Чернівців»!

 

Це перший універсальний сайт, що включає в себе віртуальний тур, тематичний довідник та новини міста. «Віртуальні Чернівці» створюють ілюзію Вашої присутності  де Ви можете обійти весь центр міста, оглянути всі пам’ятки архітектури, торгівельні центри, готелі та визначні місця на якісних панорамних фотографіях. У якій точці земної кулі ви б не були, Чернівці завжди будуть для Вас лише на відстані кількох кліків.


Сайт «Віртуальні Чернівці» має просту та доступну структуру. Фактично, він мало чим відрізняється від справжнього міста: ви вільно мандруєте вулицями, розглядаючись довкола. Якщо вдаватися в деталі, то це реалізовано за допомогою технології VR-фотографії. Кожен кадр — це сферична панорама з повним кутом огляду (360° по горизонталі та 180° по вертикалі). Усі кадри пов’язані у віртуальний тур, тобто ви переміщуєтеся від будинку до будинку, від вулиці до вулиці у довільному порядку. Навігацію спрощує карта-схема міста.

 

Варто сказати, що сайт досі знаходиться на стадії розробки та доопрацювання. Ми постійно поповнюємо тур новими панорамами, удосконалюємо програмну частину, пишемо тексти для інформаційної довідки. Будемо раді вітати Вас на сайті «Віртуальні Чернівці»!

3d прогулки от сайта Mistoinfo - это прекрасное и познавательное проведение времени в виртуальном пространстве.

 Copyright © 2009-2021, MISTOINFO.com